Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 20 paź 2019, o 09:56

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Kubisia pisze:
Oj Maja Maja :D bardzo nieudolnie reklamujesz ten ośrodek.My wiemy że tam są dzieci z całego świata bo ta reszta świata Niemcy,Włosi,Anglicy itd dla nich to grosze.Chociaż przesadziliście z ceną i nawet Oni uciekają do wiele tańszych z pełną profeską :lol: Na szczęście teraz tworzą się ośrodki tanie a na tym samym poziomie i w dodatku tańsze nawet kilkakrotnie np. Michałkowo.Tam podchodzą do dzieci z sercem dla ich zdrowia a nie dla zdobycia pieniędzy.I oby tych ośrodków z sercem dla Naszych dzieci powstawało więcej :D

Twoje stwierdzenia są bardzo krzywdzące. przede wszystkim nie reklamuję, a wyrażam swoją opinię, chcę pomóc i szukam pomocy, jak każdy z tu obecnych. no i mówienie, że skoro tam jest drożej, to nie mają serca do dzieci jest nie fair. chyba nie sposób robić to, co oni robią nie mając odpowiedniego podejścia, empatii i serca właśnie. pewnie, mają i biorą kasę, ale to nie musi ich przekreślać.

Nikt nie kwestionuje tego "serca" dla dzieci.Faktem z kolei jest że ośrodek żąda kosmicznych pieniędzy za usługi które są dostępne w innych ośrodkach taniej.I to że Michałkowo, Tratwa,Neuron,Trzy Korony i wiele innych są tańsze(trzykrotnie) nie znaczy że są gorsze.Śmiem nawet twierdzić że w wielu aspektach są to ośrodki dużo lepsze niż Euromed.
Też odniosłam wrażenie że zarejstrowałaś się na tym forum jedynie po to by reklamować ośrodek :mrgreen:

Mieszkam niedaleko Euromedu i nawet na dochodzącą rehabilitację się nie porywam. Moim skromnym zdaniem straszny "przerost formy nad treścią" :D
Wystarczy przeliczyć: za te pieniądze można 3 razy pojechać do innego ośrodka (3 Korony, Zabajka, Neuron...) i po zsumowaniu okazuje się, że dużo więcej różnorodnej terapii dostaliśmy dla swojego dziecka.

Witam wszystkich serdecznie.
Nie widziałem sensu zakładania nowego tematu, aby nie zaśmiecać i tak dość już oblężonego forum, stąd moje pytanie zamieszczam tutaj.

Myślę, że problem standardów noclegu jakie oferują ośrodki rehabilitacyjno-wypoczynkowe, to temat na osobną dyskusję, ja jednak chciałbym poruszyć nieco inną kwestię.

Czy spotkaliście się może z ośrodkiem organizującym wczasy z rehabilitacją, który prezentowałby standard na miarę dobrego czterogwiazdkowego hotelu?
Przeszperałem już mnóstwo ofert w internecie, jednak żadna oferta w podobnym stylu nie trafiła mi się, nie mówiąc już o możliwości wybrzydzania co do lokalizacji, czy ceny...

ale_sky Ten ośrodek jest fajny:
http://www.gnojnik.eu/
mają w ofercie wczasy ale rehabilitacja to bardziej jako turnus ale możesz zadzwonić i spytać są bardzo elastyczni jeśli chodzi o załatwianie różnych sytuacji.
Byłam teraz w sierpniu dwa tygodnie z synem w tym ośrodku i jestem zadowolona zarówno z warunków jak i rehabilitacji. Mam zamiar pojechać tam w przyszłym roku ponownie. Jak masz pytania dotyczące warunków itp to na[pisz na pw. Pozdrawiam

jest całe mnóstwo takich ośrodków z bazą hotelu****
jednak ceny też są odpowiednie,
tutaj są wszystkie:
http://www.turnusy.rehabilitacyjne.pl/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.