Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 2 gru 2020, o 19:30

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Czesc wszystkim :) Krótko i na temat-jeżeli ktoś wybierałby się na turnus tego lata do Fama-Sty w Mrzeżynie to odradzam :evil: Nie pojechałabym już tam nawet za darmo.Reszty możecie się domyśleć.Pozdrawiam w ten piękny dzień :lol:

również stanowczo odradzam o środek Beskid w Sarbinowie -rodzice z dziećmi niepełnosprawnymi to tu "podgrupa"-priorytetem babcie i dziadki -żenada

Halina66 pisze:
Czesc wszystkim :) Krótko i na temat-jeżeli ktoś wybierałby się na turnus tego lata do Fama-Sty w Mrzeżynie to odradzam :evil: Nie pojechałabym już tam nawet za darmo.Reszty możecie się domyśleć.Pozdrawiam w ten piękny dzień :lol:

może napisz coś więcej żeby inni rodzice wiedzieli w czym rzecz my byliśmy tam dwa lata temu na turnusie i byliśmy bardzo zadowoleni

ja miałam pytanie o turnus ale napisałam w temacie ośrodki rechabilitacyjne przeczytajcie i napiszcie czycoś wiecie

Chcieliscie wiedziec coś wiecej o ośrodku -ja pojechalam z dzieckiem 11-letnim i spodziewalam sie, że KO-wiec ktory był na turnusie zapewni dzieciom w miare możliwości jakieś zabawy itd. Było jedno ognisko, na którym kadra zamiast spędzić czas z nami, popijała po kątach. Była jedna dyskoteka dla dzieci i jeden płatny rejs statkiem. Wielkie blokowisko podzielone było na sektor a i b (dla lepszych i gorszych) - ci lepsi mieli słoneczko za oknem przez cały dzień, natomiast ci gorsi przez cały dzień oglądali z balkonów wielkie drzewa aż do nieba przez co w pokojach było ciemno jak w mysiej norze. Basen na terenie ośrodka nie wiem dla kogo był przeznaczony ale na pewno nie dla dzieci mając glębokość ponad 1,40 m. Kort tenisowy był całkowicie zarośnięty. Jeżeli chodzi o posiłki to muszę przyznać, że nie były takie złe, tylko do stołówki było dość daleko. Rodzice, z którymi rozmawiałam również byli bardzo rozczarowani, dzieci były znudzone i pozostawało nam włóczenie się po jednej i tej samej ulicy. Mnie jak i wielu rodziców ten ośrodek skusił jednynie ofertą cenową. Wiem, że jeszcze się taki nie urodził, ktory by wszystkim dogodził, ale po to jade na turnus żeby moje dziecko miało zorganizowany czas i przy okazji ja mogłabym troszkę odetchnąć a nie wracać do domu po 2 tygodniach jeszcze bardziej zmęczona.

Miłego dnia wszystkim :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.