Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 20 lip 2019, o 19:44

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

gusia2003 pisze:
Jeszcze wczoraj rozważałam tą terapię dla swojego dziecka, ale dzisiaj już wiem, że z niej nie skorzystam, chociażby na fakt spotkania osoby berty...

Ty też obrażasz własną inteligencję? Ale załóżmy, że to, co napisałaś, to - niestety - prawda. W takim przypadku pozostaje mi tylko współczuć twojemu dziecku. Mamusia, która rezygnuje z terapii dla swojej pociechy z powodu jakiejś forumowiczki... Można to jeszcze jakoś skomentować?

gusia2003 pisze:
Nie zapraszaliśmy Cię tu, więc skończ temat bo obawiam się ,że nikogo chętnego do współpracy nie znajdziesz.

A ciebie ktoś zapraszał? Nie wiedziałam, że to forum zamknięte dla psiapsiułek z zadartymi noskami. A chętnych do MOJEJ grupy znalazłam w ciągu 3 godzin, więc tego typu zgadywanki możesz sobie spokojnie darować. Jak widać, nie wszystkie osoby tutaj podzielają twój punkt widzenia. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jesteś w zdecydowanej mniejszości, ale za to wyjątkowo głośno ujadającej. Ale tak to już na forach bywa. Im kto ma mniej do powiedzenia, tym bardziej bije pianę.

DorDa pisze:
Napisałaś, że czytasz to forum od kilku miesięcy...
Więc może jednak szukałaś także innych informacji niż tylko nt Tomatisa w W-wie;-)
Jako osoba inteligentna domyśliłaś się pewnie, że czytałam również twoje pozostałe wypowiedzi.
Myślę, że udało ci się poinformować wszystkich zainteresowanych terapią grupową.
Mam nadzieję,że jednak znajdziesz dla córeczki kogoś do wspólnej terapii.
Prowadzenie terapii w grupie ma sens w przypadku dzieciaczków spokojnych, których obecność innych dzieci nie rozproszy czy nie pobudzi za mocno. Dla nas takie rozwiązanie nie byłoby optymalne.

Nie, nie, jakiś czas temu wrzuciłam tu zapytanie ;) Nie śledzę wszystkich wątków i nie biorę w nich udziału, bo nie mam na to najzwyczajniej czasu. Natomiast alergicznie reaguję na forumowe zaczepki, zwłaszcza tych, którzy w temacie nie mają NIC do powiedzenia.
Tak, znalazłam osoby zainteresowane wspólną terapią, więc MOJA grupa na pewno ruszy, bo mnie interesował tylko jeden przedział godzinowy. Na inne godziny z pewnością tez się zbiorą grupy.
To prawda, że dzieci muszą być spokojne, ale podobno z tym nowym sprzętem będą miały dużą swobodę ruchu, więc musi być dobrze ;) Poza tym - skoro takie turnusy grupowe są, to na pewno wiadomo, jak je organizować :) W sumie też wolałabym trening indywidualny, żeby być sam na sam z małą, ale terminy, które mają, nie bardzo mi pasują, a nie chcę czekać do grudnia.

Widzę, że jednak można tu merytorycznie porozmawiać. Co za ulga!

Moderator

berta_lady pisze:
asia pisze:
Zmarnowałaś mój czas i wielu osób tutaj. Szkoda, że nie mam uprawnień moderatora, bo 9 by automatycznie wyleciało.

Nie obrażaj własnej inteligencji. Gdyby jeszcze każdy z tych wątków miał inną nazwę, to mogłabym uwierzyć w takie bajdy. Ale jeśli prawdą jest, że weszłaś na każdy z IDENTYCZNYCH wpisów, to jak mogę skomentować twój intelekt? Pozwól, że nie będę go komentować...

Ja niestety weszłam na każdą poto by je pousówać. PS kopiuj - wklej to nie sztuka proszę nie zaśmiecać forum. Ja mam co robić

agasz pisze:
Ja niestety weszłam na każdą poto by je pousówać. PS kopiuj - wklej to nie sztuka proszę nie zaśmiecać forum. Ja mam co robić

żeby CO zrobić? Aaaaaa...... pousUwać! Rozumiem... Ciekawe, czyj post wyrządził więcej szkody. Może zamiast za moderowanie lepiej wziąć się za studiowanie słownika? Och... czyżby znowu ktoś się poczuł obrażony???

PS. Zbitkę językową PO TO piszemy rozdzielnie.

Moderator

troll wywalony zgodnie z viewtopic.php?f=2&t=3645 jeśli ktoś chce podzielić jego los to ... proszę bardzo

Dzięki Aga!Ulżyło mi trochę i myślę że nie tylko mnie :D

dobrze, że admin podjął taką decyzję :)

szkoda jednak, że nie wcześniej, bo pani berta zdążyła już porządnie poubliżać innym, dobrze, że tamten wątek został usunięty.

dziękuję za powrót spokoju ....

gusia2003 pisze:
Jeszcze wczoraj rozważałam tą terapię dla swojego dziecka, ale dzisiaj już wiem, że z niej nie skorzystam, chociażby na fakt spotkania osoby berty...

Do samej terapii się nie zrażaj :) MY ją stosujemy, wprawdzie nie w Warszawie a w Krakowie (małe 3-4 osobowe grupy) i ja jestem zadowolona :) a Berty już nie ma, więc i spokój wrócił :)

agasz pisze:
berta_lady pisze:
asia pisze:
Zmarnowałaś mój czas i wielu osób tutaj. Szkoda, że nie mam uprawnień moderatora, bo 9 by automatycznie wyleciało.

Nie obrażaj własnej inteligencji. Gdyby jeszcze każdy z tych wątków miał inną nazwę, to mogłabym uwierzyć w takie bajdy. Ale jeśli prawdą jest, że weszłaś na każdy z IDENTYCZNYCH wpisów, to jak mogę skomentować twój intelekt? Pozwól, że nie będę go komentować...

ja też dzisiaj trochę pousuwałam ale widzę że zawsze ktoś się znajdzie kto będzie zaśmiecał forum

Obrazek

przyszła juz kolezanka berty...nie lady berty tylko berty....bo nawet jak to sam nick to "lady" zobowiązuje jakas kultura..nastepna pani sie zarejestrowała jako "ortografia" i chyba przyszła tu nauczac zasad pisowni i ortografii....pozwoliłam sobie skasować jej post...

pewnie berty ortografia i inne mają tak bogate życie rodzinne, ze na forum muszą odreagować obrażając :P

MamusiaKubusia pisze:
gusia2003 pisze:

Do samej terapii się nie zrażaj :) MY ją stosujemy, wprawdzie nie w Warszawie a w Krakowie (małe 3-4 osobowe grupy) i ja jestem zadowolona :) a Berty już nie ma, więc i spokój wrócił :)

Do terapii na pewno się nie zrażę, ale nie w takim towarzystwie, a najgorsze, gdyby okazało się, że jest to terapeutka i za wszelką cenę próbuje namówić rodziców, bo chce zarobić

Terapia naprawdę jest skuteczna, ale w przypadku tej konkretnej oferty byłabym ostrożna.Berta oprócz zamieszczenia ciekawej oferty dała sie poznać jako troll, a to nie budzi zaufania.Druga sprawa to cena.Faktycznie w tym przypadku można oszczędzić ładny grosz, ale nie zawsze oszczędnie oznacza dobrze.No, sumując podejrzanie niską cenę i osobowość organizatorki....Doradzałabym ostrożność.Tzn.formalną umowę z wymienioną ceną i warunkami.

Berta oprócz zamieszczenia ciekawej oferty dała sie poznać jako troll, a to nie budzi zaufania.

Logika tego wywodu poraża. Rozumiem, że gdyby Bećka napisała, że kupiła suszarkę marki X, to straciłabyś do tej marki zaufanie? Gratuluję ;)

Druga sprawa to cena.Faktycznie w tym przypadku można oszczędzić ładny grosz, ale nie zawsze oszczędnie oznacza dobrze.

Na terapiach się nie znam, ale co w tym przypadku ma cena do efektu???

No, sumując podejrzanie niską cenę i osobowość organizatorki....

Hm, Google mówią, że normalnie 1 etap kosztuje ok 1500 zł. To, na co zapisała się Bećka, kosztuje 679 zł od OSOBY, a osób w grupie może być pięć. Jeśli w dalszym ciągu ta cena jest dla ciebie podejrzana, to... ;) ;) ;)

No i sprawa "organizatorki" ;) Gratuluję czytania ze zrozumieniem. Skoro uważasz Bećkę za organizatorkę, to warto pokazać jej wpis byle uczniowi 5 klasy podstawówki. Ciekawe, jaki wniosek co do osoby Bećki on wyciągnie.

Doradzałabym ostrożność.Tzn.formalną umowę z wymienioną ceną i warunkami.

Uaaa, ale rada! Takim wpisem sugerujesz, że tutaj są same idiotki, które płacą grube pieniądze BEZ podpisywania umowy???

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.