Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 18 sty 2021, o 17:25

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna
Autor Wiadomość

Cena za zajęcia na basenie to 60 zł za 45 minut terapii w wodzie + 3,50 bilet wstępu. Basen jest oddalony w odległości 6 km od Michałkowa, trzeba dojechać samochodem prosta drogą.
Pozdrawiam

jesteśmy na turnusie w Michałkowie i właśnie dziś byliśmy na zajęciach w basenie, Julci bardzo się podobało, początkowo niepewnie się zachowywała, z czasem złapała świetny kontakt z terapeutką i częściej się uśmiechała. Julcia lubi wodę i bardzo się cieszę, że można to połączyć z profesjonalnymi ćwiczeniami, tym bardziej, że tam gdzie mieszkam nie mam możliwości skorzystania z basenu z Julcią. Z czasem na pewno umieszczę na blogu zdjęcia z zajęć, także zapraszam.

pozdrawiam :)

witam wszystkich.
nasz Przemek wrócił z Michałkowa w ostatni piątek - 9 lipca. Przemek był na turnusie dzięki p. Tomkowi Ćwiertni - w naszej szczególnej sytuacji zasponsorował nam turnus.
Moja żona była tam z Przemkiem i starszym synem. Mieszkali w Michałkowie. Ja byłem u nich na trzech dwudniowych pobytach. w okolicy jest mnóstwo atrakcji - byliśmy na Szyndzielni, w Parku niespodzianek, w Inwałdzie, w Zatorze. Ale nie to jest najważniejsze.
Przemek zrobił niesamowite postępy w ciągu tych dwóch tygodni w nauce chodzenie i chociaż czasem był zmęczony ćwiczeniami, to poddawał im się dzielnie.
pani Ola - rehabilitantka Przemka dokonała niemalże cudu - nie spodziewaliśmy się, że wprawna ręka i ogromna wiedza rehabilitanta może aż tyle zdziałać.

w każdym razie - jakby nie było, już zapisaliśmy się na turnus jesienny. tym razem z zajęciami na basenie. i myślimy o turnusie zimowym. żeby przy okazji pohasać na nartach.

Jeszcze raz dziękujemy p. Tomkowi Ćwiertni i polecamy szczerze turnusy w Michałkowie

Kasia, Szymon, Przemek i Miłosz

Zapraszam serdecznie do obejrzenia nowej galerii zdjęć, znajdującej sie na stronie "Michałkowa" w Bielsku-Białej.
http://www.michalkowo.pl/?page_id=105

W galerii m. in. zdjęcia z rehabilitacji w basenie prowadzonej przez wykwalifikowanego terapeutę metodą Halliwick, a także mnóstwo fotek z prowadzonych terapii oraz zdjęcia z pokoi gościnnych znajdujących się w budynku "Michałkowa"

W Michałkowie 2-tygodniowy turnus wraz z zakwaterowaniem w 3-osobowych pokojach w budynku Michałkowa to tylko 2100 zł (za 2,5 godz. rehabilitacji dziennie). Dodatkowo możliwość uczestnictwa w zajęciach z neurologopedą, pedagogiem/psychologiem, dogoterapeutą oraz w zajęciach na basenie.

W "Michałkowie" turnus rozpoczyna się badaniem przez wysokiej klasy lekarza rehabilitacji medycznej, dzięki czemu mamy pewność, że rehabilitacja będzie najbardziej efektywna.
"Michałkowo" to wysoko kwalifikowani fizjoterapeuci, mający duże doświadczenie zdobyte w renomowanych placówkach oraz wiedzę popartą ukończonymi kursami NDT Bobath oraz PNF/PNF w pediatrii oraz innymi rozwijającymi umiejętności.
W "Michałkowie" wykorzystujemy kombinezony DUNAG 02, których wykorzystywanie podczas rehabilitacji daje świetne rezultaty. Wykorzystywanie kombinezonów poprzedzone jest 3 etapowym, żmudnym szkoleniem fizjoterapeutów.

No i "Michałkowo" to miła, rodzinna atmosfera, elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb dzieci i rodziców, i przede wszystkim wysoka skuteczność naszej rehabilitacji.
Naszym atutem jest bliskość gór. W wolnym czasie można zwiedzać piękne okolice, np. Szczyrk, Ustroń, Wisła - naprawdę mnóstwo atrakcji!

Na naszej stronie można także sprawdzić aktualne nasze promocje

Serdecznie zapraszam!

http://www.michalkowo.pl

SUPER PROMOCJA!!!
Dla osób, które do końca września zapiszą się na 2 lub więcej turnusów odbywających się w miesiącach październik 2010 – marzec 2011 przysługiwać będzie obniżka ceny o 20% na każdy turnus w wymienionym okresie. Pracujemy tylko nowoczesnymi metodami, nasza rehabilitacja przynosi efekty!
Nie czekaj, skorzystaj z atrakcyjnej oferty, ilość miejsc na turnusie ograniczona!!!
http://www.michalkowo.pl

Witam

Właśnie wróciłam z Bielska - Białej, gdzie 2 tyg byłam z moją 4 letnią córeczką na turnusie w Michałkowie. Na świeżo opiszę więc wrażenia. Określę to jednym słowem - REWELACJA!!! Z całego serca polecam Wam ten ośrodek. Jest tam spokojnie,kameralnie i bardzo rodzinnie.Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie,niesamowite podejście zarówno do dziecka jak i rodzica. Można idnywidualnie do potrzeb dziecka dobrac zajęcia lub po prostu do zasobności portfela.My korzsystałyśmy ze wszystkich możliwych terapii. Zuzia miała 2,5 godziny rehabilitacji ruchowej dziennie,godzinne zajęcia z neurologopedą,godzina z psychologiem i pół godziny dogoterii.Ośrodek położony jest w malowniczej okolicy,można z widokiem na góry.Sredecznie polecam i pozdrawiam MICHAŁKOWO :)

Zapomniałam jeszcze o indywidualnych zajęciach na basenie.Super sprawa,a Pani Ania ma wyjątkowe podejście do dzieci.

Czy ktoś z forum mieszkał w ośrodku? Czytałam że jest tam kilka pokoi, jakie są te pokoje tzn. czy z łazienkami (prysznic) i czy są na parterze czy piętrze.Jesli na piętrze to czy jest winda. Chcę się zapisać na turnus ale muszę mieć pewność że będę miała wszystko na miejscu i dam radę z wózkiem.Zawsze staram się szukać ośrodków gdzie nie musze biegać między budynkami , zwłaszcza zimą i gdzie jest winda .
Opiszcie troche sytuacje "mieszkaniową" bo o rehabilitacji słyszałam same superlatywy:)
Pozdrawiam

To może ja odpowiem :)
Pokoje znajduja się na piętrze - prowadzą na nie szerokie schody z podjazdem dla wózków, natomiast windy nie ma.
Na piętrze są 4 pokoje, kuchnia oraz 3 łazienki, z czego 1 z prysznicem, a dwie bez. Na parterze są równiez 3 podobne łazienki.
Biegać między budynkami nie trzeba, pokoje są dokładnie nad salami rehabilitacyjnymi, wszystko jest w jednym budynku. Zdaję sobie sprawę, że mieszkanie na piętrze jest uciążliwe, ale wolę wszystko dokładnie wyjaśnić, aby uniknąć nieporozumień. Niedogodności w jakiś sposób są rekompensowane ceną za pokój - za 3 osobowy pokój (chociaż i w 5 osób tez już rodziny mieszkały) płaci się tylko 400,00 zł za dwa tygodnie czyli przy 3 osobach wychodzi 10 złotych za nocleg, raczej kwota symboliczna, a przy 5 osobach to 6 złotych za nocleg :)
W najbliższych dniach będzie dostępny w Michałkowie internet Wi-Fi, aby kontakt ze światem był łatwiejszy :)
Pozdrawiam
Tomasz Ćwiertnia

Dziękuję za odpowiedź:)
Pozdrawiam

Czy jest ktoś kto jedzie do Michałkowa od 4-10

Czy ktoś wybiera się do Michałkowa terminie 18-29 październik?My jedziemy z Zuzią drugi raz do Bielska,już nie możemy się doczekać :)

dzien dobry mam pytanie do pana Tomasza.prosze o nazwe basenu na którym odbywają sie zajęcia .chciałam sprawdzic jaka jest temperatura wody gdyz moje dziecko jest bardzo wielkim zmarzluchem..pozdrawiam. :lol:

Witam a dojazd na basen to ktoś wozi na rehabilitacje z ośrodka czy trzeba mieć swój samochód.

Witam
Basen mieści w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów 145, przeciętnie woda w małym basenie ma 29 stopni. To jest link do basenu:
http://www.mosir.czechowice-dziedzice.p ... &Itemid=47
Na basen rodzice dojeżdżają sami lub jesli ktos nie ma samochodu, wtedy rehabilitantka zabiera do swojego samochodu
Pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.