Forum Rodziców
https://forum.dzieciom.pl/

AUTORYZACJA
https://forum.dzieciom.pl/viewtopic.php?f=56&t=1921
Strona 1 z 1

Autor:  usmiechnietagosia [ 19 lis 2009, o 12:08 ]
Tytuł:  AUTORYZACJA

Mimo tego, że dużo pisaliśmy już na temat autoryzacji nadal wielu użytkowników nie wie co zrobić by móc korzystać z całego zasobu forum dlatego postanowiłam to wszystko zebrać razem. Mam nadzieję, że teraz będzie to już jasne.

AUTORYZACJA
Niektóre fora przeznaczone są dla konkretnych użytkowników lub grup. Aby przeglądać, czytać, pisać itp. może być potrzebna specjalna autoryzacja. Dostępu do nich mogą udzielić jedynie administratorzy i z nimi należy się skontaktować.


Aby uzyskać dostęp do forum dla podopiecznych fundacji trzeba wysłać do jednego z adminów: agasz, Kordelina lub usmiechnietagosia informacje w formie prywatnej wiadomości swoje dane (imię i nazwisko), dane dziecka, którego jesteś opiekunem i numer dziecka z koniczynki. Wtedy administrator dołączy cię do grupy rodziców - członków fundacji.
Wystarczy kliknac TUTAJ aby rozpocząć korespondencję.
Lub z własnego profilu użyć opcji pw (prywatna wiadomość)

Zawsze lepiej używać wewnętrznego systemu wiadomości. Przychodzi sporo maili a w nich podane bardzo szczegółowe dane, ale brak nazwy użytkownika na forum, którego administrator ma przypisać do grupy rodzice.

W razie wątpliwości należy skontaktować się z administratorem.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/
PowPowered