Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 16 paź 2018, o 01:08

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

witam jestem młodą mamą mam 22 lata jestem osoba niepelnosprawna wyrehabilitowana.mam drugi stopien o niepelnosprawnosci.
moja corka ma dwa latka urodziła sie w 36 tygodniu ciązy- ciaza zagrozona, zmertwica płodu.
od kiedy corka skończyła rok zauważyłam że jest coś nie tak wtedy doktor neurolog po badaniu stwierdzila opoznienie w rozwoju corka majac 10 miesiecy nie raczkowala nie siedziala majac rok wszczelismy szybka rehabilitacje majac 14 miesiecy zaczeła raczkowac usiadła jak miała 18 a chodzic jak miała 22 miesiące . od czerwca 2017 roku corka ma orzeczenie o niepelnosprawnosci pobieram pieniazki z mops zasilek pielegnacyjny i swiadczenie z tytulu rezygnacji z zatrudnienia ( 1406zl) corka na dzien dzisiejszy jest pod opieka genetyka alergologa( AZS) okulisty(zez zbiezny) chirurga(naczyniak na sercu) neurolog i rehabilitacja prywatna dwa razy w miesiacu i z tym mam najgorszy problem, u mnie w miejscwosci jest stowarzyszenie a tam dziala przychodnia ktora kieruje na rehabilitacje w tym stowarzyszeniu przed piec dni w tygodniu lekarz ktory tam przyjmuje stwierdzil ze corka jest dzieckiem zdrowym i nie wymaga rehabilitacji.mimo ze bylam z orzeczeniem on twierdzi ze wyludzam pieniadze. corka nie je sama wszystko przy niej robie sama, mowi bardzo malo dziadzia,daj,nie mowila pieknie juz mama tata baba ale do mesiaca przestala i jak cos chce to wola niania wszystko rozumi i potrafi pokazac co chce, jestem w zwiazku nieformalnym moj chlopak a tato mojej corki nie mieszka z nami z poprzedniego ziwazku ma dziecko ktore jest w rodzinie zastepoczej komornik sciaga mu alimenty ale mimo to i tak na nie starcza na zycie , komornik twierdzi ze nic zrobic nie mozemy bo prawnie tamte dziecko ma pierwszenstwo do alimentwo( nie zostalo dziecko uznane) corka ma nazwisko po tacie.

dwa tygodnie temu bedac u genetyka pan doktos oskarzyl mnie ze jestem neudolna matka bo dziecko jest chore prze zemnie. mieszkam z corka u rodzicow nie stac na na wynajm. mam wsarcie w rodzinie ale i tak mnie to wszystko przerasta szukam pomocy i wsparcia na forum oraz rad co do wychowywania i leczenia dziecka niepelnosprawnego. pozdrawiam

Witaj :)
Zapraszamy do autoryzacji, poczytaj

viewtopic.php?f=2&t=1921

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.