Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 14 paź 2019, o 21:32

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: stobno

Właśnie jadę 21 listpada do Stobna i napiszę jak naprawdę jest bo nie mogę czytać tych bzdur.

hankaj - to trafisz na większy turnus niż ja byłam no i Andrzejkowa zabawa Was czeka. No jestem ciekawa jaka będzie Twoja opinia.

Ja nie jade dla zabawy Andrzejkowej tylko dla dobra mojego dziecka bo zabawe to mogę sobie zrobić w domu. Byłam tyle razy już w Stobnie i wiem doskonale jak tam jest póki co narazie jestem w miare zadowolna ale nie do końca. Tylko mnie denerwuje to, że nie potrzebie pracownicy mieszają na forum.

hankaj pisze:
Ja nie jade dla zabawy Andrzejkowej tylko dla dobra mojego dziecka bo zabawe to mogę sobie zrobić w domu. Byłam tyle razy już w Stobnie i wiem doskonale jak tam jest póki co narazie jestem w miare zadowolna ale nie do końca. Tylko mnie denerwuje to, że nie potrzebie pracownicy mieszają na forum.

Zofia123 pisze:
Bardzo spodobał mi się filmik "Stobno Promocja" ale na stronie ośrodka nie mogłam znaleźć warunków o których mówił Prezes. Panie Witku o jakiej Pan mówi diagnozie? tak wogóle czy badaniu w Waszym Ośrodku? Bo ja nigdy nie spotkałam w Stobnie lekarza neurologa ani psychiatry. Pediatra owszem na pierwszym spotkaniu.

mysle ze lucky to pracownik ośrodka i znowu miesza ja już tam nie wrócę mam 2 inne ośrodki z których jestem zadowolona i tam nikt nie miesza wszyscy płacą równo a w Stobnie są różne ceny i gdzie tu sprawiedliwość. tylko filmik jest fajny a reszta to bzdura . koleżanka właśnie wróciła i nie wspomina dobrze turnusu
hankja daj znać jak tam teraz traktują ludzi czy są lepsi i lepsiejśi

hankaj - nie chciałam urazić Cię a widze , ze tu większość jest przewrażliwiona . Nie miałam na mysli że jedziesz się bawić tylko , że przy okazji trafisz na zabawę Andrzejkową i to wszystko. Nie jestem pracownikiem tylko mamą 3,5 letniej dziewczynki .
Kula- jeśli teraz twoja koleżanka była na turnusie to spytaj sie czy była taka mama - jak była to pamięta . Turnus była mały - pięcioro dzieci na miejscu no i 4 dojezdnych.Może wieczorem siedziałysmy i rozmawiałysmy razem. Nie pisałam ,że jest super ( byłam też w maju )tylko , że są plany zmian,które fajnie jak wypalą bo w porównaniu do innych ośrodków Stobno wypada blado. W tym ośrodku moja niunia daje sobie radę , tak jak pisałam wybieram się do 3 koron ale obawiam się , ze córcia nie da sobie rady. Koleżanka była na turnusie w 3 koronach i mówiła , ze jest fajnie ale dzieciaki dostają ostro w kość .
Szkoda tracić czas jak tu wszyscy węszą i widza podstęp i nowe osoby sa z góry oceniane . Forum jest poto aby wiemieniać swoje opinie daltego się tu zapisałam . Dobra spadam

lucky przedstaw się w wątku gdzie wszyscy się przedstawiają, napisz do administratorów niech aktywują Ci pełen dostęp do forum jeśli jesteś rodzicem i macie subkonto w Zdążyć z Pomocą. Wtedy wszyscy będą mieć pewność, że nie jesteś pracownikiem tylko rodzicem i Twoje zdanie będzie wiarygodne. I tak powinien postąpić każdy nowo zarejestrowany na forum. Spójrz na ten temat parę stron wcześniej. Co chwile rejestruje się ktoś nowy i albo wychwala ośrodek pod niebiosa albo zrównuje z błotem. To się robi po prostu żenujące i aż się nie chce tego czytać. Moi znajomi też co chwile są na turnusie w Stobnie ale ja nie wpadam od razu tutaj i nie wypisuje jak bardzo są nie zadowoleni bo jeśli będą mieli ochotę to sami się wypowiedzą ale jako RODZIC i podpiszą się swoim nazwiskiem a nie anonimowo.

Pozdrawiam.
Sylwia, mama Agatki.

Obrazek

Agnieszka mama Izy

lucky i kula - zwróćcie uwagę, że macie inny kolor nicka - autoryzowani Forumowicze są granatowi - to są rodzice.
napiszcie priv do adminów z prośbą o autoryzację,
tu jest wszystko na temat: viewtopic.php?f=2&t=1921

wtedy obie będziecie wiarygodne, narazie to przepychanka :roll:

Pisałam do admina ale nikt nie odpisał. Do Stobna jadę 23 stycznia. Zobaczymy jak będzie. Szczęśliwego Nowego Roku

Moderator

lucky pisze:
Pisałam do admina ale nikt nie odpisał. Do Stobna jadę 23 stycznia. Zobaczymy jak będzie. Szczęśliwego Nowego Roku

Ale kolor ci się zmienił i trochę więcej widzisz (nieprawdaż)

Jest spoko . Dzięki

Ale tu cicho na forum . Własnie przyjechałam na turnus. Są zmiany w zajeciach i troche było porawek , malowania i kominek ładnie wygląda . Napisze co i jak po zebraniu

no i są zmiany .
na miejscu szwefują Witek i Pani Samanta nowa bo to drugi turnus i u niej moża wziąć Terapie bólu. Z zajęć jest
1. sala 45 minut codziennie
2. hipoterapia codziennie
3.masaż suchy co drugi dzień
4 słoneczko codziennie
5.terapia ręki 7 razy
6.logopeda 6 razy
7. aqawibron 5 razy
8.refleksoterapia 5 razy
9.korodynacja wzrok ruch 5 razy
to kosztuje 4000zł
do tego basen 5 razy 350zł jak ktoś chce
do tego wprowadzono ,że na koniec rodzice wypełniają ankiete oceniająca prace rehabilitntów i pracowników i na miejscu jest ktoś z kierownictwa aby porozmawiać i jest pielegniarka która przyjeżdża na dyzur godzinny . Maja być bajki wyswietlane dla dzieci w ciagu dnia . Nawet pamiętali że moja córcia jest na diecie i dzisiaj miała dla siebie obiadek . Jest sppoko jak na razie . Mimo mrozu uszczelnili drzwi i robią co moga aby było ciepło. Zobaczymy co bedzie później

My jeździmy do Stobna i zawsze jesteśmy zadowoleni. Wiadomo nie jest idealnie i jest kilka niedociągnięć, może luksusów kwaterunkowych nie ma ale rehabilitacja zawsze jest na wysokim poziomie. Moje dziewczyny są zakochane w ośrodku a przede wszystkim w koniach i kochanych paniach z hipoterapii. Szkoda mi tylko kochanej pani Marioli, która odeszła no i mam nadzieję, że zrobią porządek z tymi baranami i owcami na placu zabaw :mrgreen:

Witajcie, my do Stobna jedziemy zaraz po świętach Wielkiej Nocy. Od naszego ostatniego pobytu w marcu 2012 widzę dużo się zmieniło. Zabraknie sporo naszych cioteczek i jednej sztuki wujka. W zeszłym roku byliśmy bardzo zadowoleni. Niektóre z opinii, które tu znalazłam są dla mnie dość szokujące. Grunt to nie zajmować się plotkami tylko rehabilitacją swojego dziecka. Mam nadzieję, że i w tym roku będzie super, bo liczę być tam dwukrotnie.
Co do Pana Romana - jest bardzo ambitny i chce jak najlepiej. Widać, że bardzo się stara, ciągle nad czymś pracuje. Podejrzewam, że denerwuje go ciągłe porównywanie do poprzedniego szefa.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.