Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 20 lip 2019, o 19:47

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Stobno

Kordelina pisze:
Witaj Tedeusz zapraszamy do autoryzacji
viewtopic.php?f=2&t=1921
to uwiarygodni Twoją opinię :)

Daj spokój Kordelina :lol: Jakoś żadna z ostatnio zarejstrowanych osób wypowiadających się w temacie "Stobno" nie dokonała autoryzacji. Ciekaw dlaczego :mrgreen:
A tak już poważnie i bez sarkazmu- Temat zupełnie stracił wartość informacyjną. Nowi "użytkownicy" wypisują w wątku różne rzeczy, a później milkną. Ktoś najwyraźniej ma nas-rodziców za idiotów :evil:
Do Stobna mam wielki sentyment i często wspominam pobyty w ośrodku. Jeździłam tam z Martą ładnych parę lat i niewiele miałam powodów do narzekań. Z chęcią bym tam znów pojechała, ale Marta wyrosła już z oferty i potrzebuje bardziej intensywnej rehabilitacji. Teraz, po ostatnich opiniach różnych "meteorów" ta ochota do powrotu jest coraz mniejsza. Wiem że nastąpiły zmiany kadrowe, a nowopowstałe ośrodki stanowią dużą konkurencję, ale żeby walczyć o pacjentów w ten sposób?! Niesmaczne...

Właśnie wrociliśmy z turnusu ze Stobna.
Na turnusie było kameralnie 10 dzieci + rodzice. Rehabilitacja na dobrym poziomie, terapeuci zawsze uśmiechnięci , życzliwi chętni do pomocy.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem.

gosiamr pisze:
Właśnie wrociliśmy z turnusu ze Stobna.
Na turnusie było kameralnie 10 dzieci + rodzice. Rehabilitacja na dobrym poziomie, terapeuci zawsze uśmiechnięci , życzliwi chętni do pomocy.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem.

No i to jest wiarygodna i cenna opinia :D

Tytuł: stobno

Witam ponownie :P
Tak jak pisałam poprzednio,że będziemy na turnusie w lutym i jesteśmy bo tak nam wypadły ferie jako ostatnie województwo . Pomimo tak krótkiej przerwy nic się nie zmieniło . Jedynie doszedł fotel masujący dla rodziców. :P turnus spokojny nie za dużo osób bo tylko 12.. Terapie przebiegają super. :)
Widać , że terapeuci wkładają masę pracy i miłości , aby każdy kto wyjeżdża na koniec był zadowolony. Nie idą na ilość, tylko na jakość pracy ......I to mi sie podoba Lubie jeździć na takie turnusy , gdzie na samym początku jest się miło przywitanym -uśmiech i życzliwość wszystkich pracowników sprawia ,że czuje się tu atmosferę ciepłą i rodzinną. :P
Więc Ci co piszą o tym ośrodku źle , a nie wiedza jak jest , bo jak sami piszą dawno w Stobnie nie byli....maja najwięcej do powiedzenia.
Przyjmuje zasadę ; Przyjedz -zobacz , a potem oceniaj. :P

zapraszamy do autoryzacji,
viewtopic.php?f=2&t=1921
to pomoże uwiarygodnić Twoją opinię
:)

Tytuł: Re: stobno

Dolores12 pisze:
Witam ponownie :P
Tak jak pisałam poprzednio,że będziemy na turnusie w lutym i jesteśmy bo tak nam wypadły ferie jako ostatnie województwo . Pomimo tak krótkiej przerwy nic się nie zmieniło . Jedynie doszedł fotel masujący dla rodziców. :P turnus spokojny nie za dużo osób bo tylko 12.. Terapie przebiegają super. :)
Widać , że terapeuci wkładają masę pracy i miłości , aby każdy kto wyjeżdża na koniec był zadowolony. Nie idą na ilość, tylko na jakość pracy ......I to mi sie podoba Lubie jeździć na takie turnusy , gdzie na samym początku jest się miło przywitanym -uśmiech i życzliwość wszystkich pracowników sprawia ,że czuje się tu atmosferę ciepłą i rodzinną. :P
Więc Ci co piszą o tym ośrodku źle , a nie wiedza jak jest , bo jak sami piszą dawno w Stobnie nie byli....maja najwięcej do powiedzenia.
Przyjmuje zasadę ; Przyjedz -zobacz , a potem oceniaj. :P

Wcale nie zauważyłam aluzji :mrgreen:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Strefa czasowa UTC+1godz.