Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 17 lip 2019, o 22:18

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość

Już wkrótce otwieramy kolejny ośrodek Centrum Fiszer, tym razem na Węgrzech.
Obecnie trwają ostatnie prace adaptacyjne.

Jest to ośrodek z basenami z wodą termalną ( wyjątkowo czystą i pachnącą).
Dokładny skład mineralny tej wody podamy niebawem.

Oferujemy dwa rodzaje turnusów rehabilitacyjnych.

1. Rehabilitacja ruchowa: metoda therasuit, rehabilitacja w wodzie, psycholog, logopeda, W. Sherborne,
Met. Knilla, muzykoterapia.
Główny ciężar pracy kładziemy na rozwój ruchowy dziecka. Przewidujemy 5-6 godzin zajęć dziennie od poniedziałku do soboty.

2. Rehabilitacja logopedyczno rozwojowa: terapia w wodzie, logopeda, psycholog, pedagog, zajęcia usprawniające, W. Sherborne, met. Knilla, muzykoterapia.
Główny ciężar pracy kładziemy na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka. Przewidujemy 5-6 godzin zajęć dziennie od poniedziałku do soboty.

Podczas pobytu wszyscy bez ograniczeń mają możliwość korzystania z dobroczynnego wpływu wód termalnych.

DLA PIERWSZYCH OSÓB KTÓRE ZAPISZĄ SIĘ NA TURNUS MIŁA NIESPODZIANKA.
WIĘCEJ INFORMACJI POD TELEFONEM : 514429685
Terminaż turnusów (jeszcze) na 2013 i 2014 zamieścimy wkrótce.

Pozdrawiam
Jan Fiszer

a jakie ceny bo podejrzewam że wyższe?

Witam serdecznie, ponieważ otrzymujemy ogromną ilość maili prosimy o cierpliwość. Jeżeli komuś zależy na natychmiastowej informacji proszę śmiało dzwonić na komórki.

Do Pani Agnieszki : Tak, Pani Agnieszko, potwierdzam informację na temat osoby dowożącej na turnus na Węgrzech. Wiem że ta informacja bardzo Panią ucieszy. Pozdrawiam

Do "ariska" - witam, nie wiem o którym turnusie Mówisz, zadzwoń proszę do biura lub na tel. Kom.

Witam wszystkich zainteresowanych pobytem w CENTRUM FISZER :) byłam z córka Zuzia (lat 3 ) w czerwcu pierwszy raz. Córka choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Rehabilitacja dzieci jest świetna :D pan Jasiu który ćwiczył z Zuzią to złoty człowiek ! :) cudowne podejście do dzieci z resztą wszyscy terapeuci to wspaniali ludzie! na turnusie są także organizowane zajęcia dla rodziców z panem Arturem gdzie można zapomnieć choć na chwilkę o problemach codzienności :) oraz z Asią - psychologiem. Moja córka miała także naukę języka angielskiego oraz logopedę. W listopadzie planujemy wyjazd po raz 2 ! Gorąco polecam Centrum Fiszer !

Pozdrawiam mama Zuzi i Igorka :)))

A moze cos pani wiecej powiedziec jakie corka miala zajecia ?

Witam serdecznie !
Moja córka Zuzia przez 6 dni w tygodniu ( bez niedzieli) miała rehabilitacje z zastosowaniem metody TheraSuit po 3 godziny dziennie, terapie logopedyczno-pedagogiczną przez pierwszy tydzień codziennie po 1 godzinie , 2 tydzien 1,5 godziny dziennie, terapia wg. Weroniki Sherborne 2 razy w tygodniu i to były zajęcia z rodzicem :), logopeda oraz język angielski :) Podczas zajęć jezyka angielskiego Zuzia uczyła się pokazywania ( ponieważ jeszcze nie mówi ) owoców, warzyw które pani teraupetka wypowiadała po angielsku :) i nawet jej to wychodziło :) Powiem pani szczerze że podczas żadnych zajęć mnie z dzieckiem nie było ponieważ moja córka zdecydowanie lepiej ćwiczy jak jest sama niż ze mną lub mężem ! :) ale w 100% zaufałam tym wspaniałym ludziom którzy ćwiczyli z moim dzieckiem ! Dlatego bez żadnych obaw pozostawiałam ją samą :) w razie pytań proszę śmiało pisać! Postaram sie odpowiedzieć na każde pytanie :) POLECAM GORĄCO CENTRUM FISZER :)

Pozdrawiam serdecznie
Mama Zuzi

A ja myślałam Aniu, że byłyśmy na tym samym turnusie :wink:

Ja powiem tak, jeśli komuś zależy na bardzo dobrej rehabilitacji ruchowej w kombinezonach TheraSuit to bardzo polecam.
Z tego głównie powodu chcę tam wrócić.

Dziewczyny możecie na PW napisać mi o turnusach na Węgrzech
Kinga

Witam serdecznie.
Pani Aniu, bardzo serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Jest to zdecydowanie najmilsza forma podziękowania za nasz wysiłek i naszą pracę, szczególnie mile brzmią podziękowania dla wszystkich terapeutów których zajęcia dzieci otrzymały promocyjnie nieodpłatnie.
To że dzieci tak chętnie brały w nich udział utwierdza nas w przekonaniu, że były dobrze dobrane do ich potrzeb.
Oczywiście zajęcia dobierane są dla każdego dziecka oddzielnie, nie wszystkie dzieci korzystają z tych samych zajęć.
Mam nadzieję że kiedy spotkamy się następnym razem będziemy mogli zwiększyć Zuzi liczbę zajęć o kolejną godzinę np. dogoterapii.

p.s. mam nadzieję że Zuzia zapomni o zaparowanych z wysiłku okularkach a Igor odważy się poćwiczyć jak siostrzyczka :).

pozdrawiam
Jan Fiszer

Witam serdecznie, podaję ostatnie wolne miejsca w tym roku:

20.10 do 2.11 (2)
3.11 do 16.11 (2)
17.11. Do 30.11 (1)

Kontakt pod nr 514-429-685

Witam, w wyjątkowych sytuacjach wobec braku możliwości dojazdu jesteśmy w stanie zorganizować transpotr na terenie Polski. Proszę o kontakt z biurem: 75 717 45 85
Pozdrawiam
Jan Fiszer

Witam serdecznie.
Jeszcze żaden rodzic nie wypowie sie chyba na temat turnusów na Węgrzech ponieważ mają dopiero się rozpocząć.
Mogę powiedzieć że cena w naszych placówkach będzie identyczna, wystarczy zdecydować czy dziecko-pacjent potrzebuje gór z pięknymi widokami i bogatym na tej wysokości w tlen powietrzem, czy wód termalnych bogatych w minerały , przyśpieszających wszelkie procesy gojenia się ran, problemów skórnych, zmniejszającą spastykę i przykurcze. Oczywiście nie można zapomnieć o najważniejszej czyli terapii, ale to już zależy z jakim problemem chce Pani do nas przyjechać.

Woda ta ma wiele wspaniałych właściwości o czym doskonale wiedzą nasi zachodni sąsiedzi przesiadujący nawet do 8-10 godzin dziennie w basenach termalnych.

Jeżeli będzie miała Pani jakieś pytania z przyjemnością odpowiem tu na forum. lub jeżeli Pani woli na pw.

Tak jak już wiedzą nasi pacjenci i ich najbliżsi, którzy będąc w ośrodku szybko zarezerwowali sobie turnus połączony z wczasami :) ! tu ich serdecznie pozdrawiam ! , każde dziecko z opiekunem otrzymuje własny pokój z łazienką, a drugi rodzic może przyjechać na cały turnus pokrywając jedynie koszty wyżywienia i opłaty klimatyczne.

witajcie
ile obecnie kosztuje turnus w szklarskiej?

Witam serdecznie, wszystkich szczegółowych informacji z chęcią udzielimy pod nr 514-429-685.
Pozdrawiam
Jan Fiszer

W naszej klinice otaczamy opieką nie tylko dzieci ale również ich rodziców. Specjalnie dla nich prowadzone są Warsztaty Zdrowych Relacji, na których poprzez szereg zabawnych ćwiczeń rodzice uczą się spoglądać na wiele rzeczy z innych perspektyw oraz dostają nowe narzędzia do lepszego komunikowania się z dzieckiem oraz partnerem. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego teatroterapetę oraz logopedę pana Artura.
Specjalne pozdrowienia dla Ani, Emilii, Krzyśka i Grześka, którzy przebrnęli z sukcesem przez warsztaty dzięki pozytywnej energii, dowcipowi i otwartej głowie na nowe doznania!
Poniżej mini fotorelacja :)

Obrazek
Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.