Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 23 sie 2019, o 12:51

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Witam, nie wiem czy był już taki temat, chciałabym pojechać w góry z synkiem który ma opóźnienie psychoruchowe, zależy mi żeby na tym turnusie było coś z logopedy, końmi, ćwiczenia indywidualne i jakaś terapia zajęciowa i może basen. Byliśmy juz kilka razy nad morzem, i może teraz jakieś góry byśmy zwiedzili :P

czy nikt nie jeździ na turnus lub sanatorium w góry, czy nikt nie chce się podzielić gdzie jest miło i tanio. Trochę dziwne żeby nikt nie jeździł :mrgreen:

Ja nie byłam ale z tego co wiem to jezdzi parę dziewczyn do Zakopanego nie wiem czy dokładnie ci podam nazwę ośrodka ale chyba to Willa Marzenie . Podobno że dobra rehabilitacja i ogólnie jest dobrze . Pozdrawiam

dzięki kochana, a może powiesz mi gdzie załozyć bloga dla mojego synka, taka stronkę, kompletnie niemam pojecia jak sie do tego zabrać;(

eufrozyna pisze:
Ja nie byłam ale z tego co wiem to jezdzi parę dziewczyn do Zakopanego nie wiem czy dokładnie ci podam nazwę ośrodka ale chyba to Willa Marzenie . Podobno że dobra rehabilitacja i ogólnie jest dobrze . Pozdrawiam

W Marzeniu nie ma ani logopedy ani terapii zajęciowej czy też koni. Rehabilitacja indywidualna z tego co widziałam była, plus dwa zabiegi typu fototerapia, koloroterapia, laser, łóżko wodne. Dla mnie żadna rewelacja, dla dziecka tym bardziej. Jest darmowa "siłownia", można sobie wzmocnić mięśnie wnosząc i wynosząc wózek ze stołówki, ale nie wiem czy są ubezpieczeni od uszkodzeń kręgosłupa jakich można doznać podczas tych "ćwiczeń". Nie odzywałam się, bo po prostu nie polecam. Nigdzie indziej w górach nie byłam.

anielka19754 pisze:
dzięki kochana, a może powiesz mi gdzie załozyć bloga dla mojego synka, taka stronkę, kompletnie niemam pojecia jak sie do tego zabrać;(

stronkę mojego dziecka zrobił nam znajomy który ma agencję reklamową ale z tego co wiem to na naszym forum dziewczyny służyły pomocą w zrobieniu stronki - prześledz wątek -strony www naszych dzieci. O znalazłam- Kara wyszła z taka propozycją.

Polecam szpital rehabilitacyjny w Jaworzu.
Koni nie ma ale rehabilitacja ok, logopeda, psycholog, basen...
Warunki szpitalne, okolica piękna, tanio- dziecko na skierowanie tylko rodzic płaci za siebie.
Nie wiem aktualnie ile bo byliśmy 3 lata temu :-)

http://www.rehabilitacja-jaworze.com.pl ... -dzieci,56

Hmmm, z tego co mi podajecie, stronki z tymi turnusami w górach to sama nie wiem co zrobić, może jest coś jeszcze fajniejszego co chciało by sie jechać, napewno na jakiś musze sie zdecydować bo czas papiery składać:( jeszcze nigdy nie kożystaliśmy z takiego turnusu, i dlatego cięzka decyzja gdzie, zawsze jeździliśmy nad morze ale prywatnie. prosze o podpowiedzi gdzie jeszcze są fajne turnusy, tzn jest przyjemnie, bo na widok szpitala to mi sie niedobrze robi wiec nie wybioe się do klimatu szpitalnego :)

My jeżdzimy z Taironem , ale w tym roku już chyba nie ma wolnych miejsc.http://www.tairon.pl/

i jak tam jest, nie chce żeby wyszło że jestem wybredna, bo na prywatny mnie nie stqać, ale jechać i sie męczyć to lepiej jak mu opłace tu jakąś rehabilitację, a wezme go poprostu na wypoczynek w góry, tym bardziej że musze coś zrobić ze starszymi synkami, dlatego szukam coś zachęcająceg, nie drogiego a naprawdę wartego, ale jak to bywa jak chcesz wszystko niemasz nic :evil:

Ty to chyba list do Świętego Mikołaja napisz :lol:
Tanio, ciekawie, z dobra rehabilitacją dla dziecka chorego i zdrowych bąbli ;-)
I żeby się nie przemęczyć, odpocząć, zrelaksować...
Kurcze...Teraz poważnie- jak znajdziesz coś takiego to koniecznie się z nami podziel :P

Przepraszam nie doczytałam , o jaki turnus , chodzi , Tairon jest prywatny , terapeuci z różnych ośrodków w Polsce min Prodeste z Opola , Wspólny Świat z Białej Podlaskiej , z Lublina.
Dużo terapii indywidualnej , grupowej , basen , dużo wycieczek .

bambo pisze:
Przepraszam nie doczytałam , o jaki turnus , chodzi , Tairon jest prywatny , terapeuci z różnych ośrodków w Polsce min Prodeste z Opola , Wspólny Świat z Białej Podlaskiej , z Lublina.
Dużo terapii indywidualnej , grupowej , basen , dużo wycieczek .

weszłam na stronkę ale tam tylko turnusy dla dzieci z autyzmem...czy dla MPdz też organizują turnusy bo oferta rzeczywiście super :)

no rzeczywiście Tairon ma atrakcyjną ofertę, ale miejsc już brak na wszystkich terminach.
ale bardzo fajny - dzięki za namiar :P

DorDa, Ty juz pewno jesteś cwana, bo na nie jednym turnusie byłaś i też ci ktoś na pewno podpowiadał to i owo i metlik miałaś, więc az tak niema się co śmiać, poprostu podpytuję to i owo zawsze ktoś coś ppdpowie. mam problem co zrobić ze starszymi synami podczas mojej nie obecności w domu i podpytywałam ze może bym ich wzieła ze sobą. Że moze jest taki osrodek gdzie pogodze to i to, mam też wstret do szpitali(kto ich niema) ale ja poprostu nie mogę znieść samej świadomości że jak w szpitalu, dlatego bym sie męczyła, więc nie oceniaj drugiego pochopnie. Jestem na pełnych obrotach z moim synkiem i doprowadziłam do tego ze chodzi, mowi i nie nażekam że się męczę, list napisałam do samego pana Boga i wiesz, wysłuchał mnie, pomógł w moich prośbach, więc teraz też wierzę że przy pomocy dobrych, serdecznych ludzi uda mi sie jakoś załatwić i pogodziść los starszych chłopaków. A że mój syn ma Bakteriemie szukam dogodnych warunków, nic starsznego nie robię, poprostu grzecznie pytam, kto pyta nie błądzi. Czasem trzeba też zadać głupie pytanie, nic nikomu tym nie ujełam. Serdecznie Cię DorDa pozdrawiam :P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.