Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 20 lip 2019, o 18:38

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Dzień Dobry

1. Na początku tego wątku chciałabym serdecznie podziękować Wszystkim Rodzicom za kolejny udany sezon - lato 2014. Nie będę wymieniać wszystkich z imienia i nazwiska w obawie przed pominięciem kogokolwiek :)) - te najwredniejsze wiedzą, że zajmują szczególne miejsce w moim sercu.

2. Otwieram nowy wątek (tu ukłon w stronę moderacji forum, która tak serdecznie Nas tu wita), ponieważ ten który żyje na tutejszym forum jest ściśle powiązany z miejscem, a jak Naszym stałym bywalcom wiadomo zmieniliśmy miejsce organizacji turnusów i chyba czas abyśmy zaczęli pracować na swoją "markę".

No i po 3... Otwieramy zapisy na sezon zimowy 2015. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z Naszą ofertą turnusów zimowych. Mam nadzieję, że będziemy się bawić i uczyć równie dobrze jak w poprzednim roku. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://css-centrum.home.pl/m,1702,turnu ... szamy.html

Dla tych co nie wierzą w możliwości własnych dzieci (chociaż i ja miałam wątpliwości czy Naszym dzieciakom uda się buty założyć narciarskie na nogi), pozwalam sobie zamieścić wpis z bloga naszej zaprzyjaźnionej mamy
http://deszczowy-chlopiec.blog.pl/2014/ ... uroczysku/

Reszta niech pozostanie milczeniem

Pozdrawiam
Alicja Brakoniecka
mama autystycznego Rafałka
CSS Centrum Terapii
ul. Korfantego 34, 53-021 Wrocław
http://css-centrum.home.pl/

"Reszta niech pozostanie milczeniem"
A niby dlaczego?Nie macie się czego wstydzić :roll: Turnus był super!Ponieważ już trzeci sezon spędzamy razem, więc mam porównanie i twierdzę że miniony turnus był najlepszy :D .
Pomijając pogodę która nie sprzyjała, pozostałe "elementy" dobrego turnusu wypaliły na szóstkę.Marta jest bardzo zadowolona z zajęć.Mateusz jest zachwycony wycieczkami i ćwiczeniami w parku linowym.Ja nabiegałam się po górach i lasach i wróciłam szczęśliwa i wypoczęta.Miejsce jest piękne, właściciele Uroczyska cudowni dla naszych dzieci, a kucharza to najchętniej bym adoptowała :lol: Na przyszły rok oczywiście się rezerwuję i to szybciutko, bo podejrzewam że z miejscami może być krucho.
Pozdrawiam Was serdecznie a Ani i Władowi jeszcze raz dziękuję za wariacką wyprawę na Szrenicę.To było przeżycie! :lol:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :))

Kasiu bardzo dziękuję za miłe słowa i grzyby! Podróż rangerem na Szrenicę pozostanie również w mojej pamięci (chociaż robiłam za paparazzi)

Czuję się oszukana przez CSS Centrum Terapii!!!! Wykupiłam uczestnictwo w turnusie rehabilitacyjnym, który miał odbyć się w Międzybrodziu Bialskim w dniach 03.08.2014 - 17.08.2014r. Planowałam tam wyjechać na rehabilitację z moim chorym synkiem. Organizatorzy Państwo Brakonieccy dzień przed wyjazdem telefonicznie odwołali turnus i pomimo wielu obietnic do dziś nie zwrócili pieniędzy i uporczywie unikają wszelkiego kontaktu. NIE POLECAM !!!!!
Mama Łukaszka http://www.lukaszek-gibalka.blogspot.com

Ostatnio zmieniony 14 wrz 2014, o 23:00 przez Lena, łącznie zmieniany 2 razy

Lena pisze:
CSS CENTRUM TERAPII we Wrocławiu OSZUŚCI, ZŁODZIEJE!!!!!! Wykupiłam uczestnictwo w turnusie rehabilitacyjnym, który miał odbyć się w Międzybrodziu Bialskim w dniach 03.08.2014 - 17.08.2014r. Planowałam tam wyjechać na rehabilitację z moim chorym synkiem. Zapłaciłam 4500 zł. Organizatorzy Państwo Brakonieccy dzień przed wyjazdem telefonicznie odwołali turnus i pomimo wielu obietnic do dziś nie zwrócili pieniędzy i uporczywie unikają wszelkiego kontaktu. NIE POLECAM !!!!!
Mama Łukaszka http://www.lukaszek-gibalka.blogspot.com

:shock: Od trzech lat korzystam z turnusów z CSS Centrum i po raz pierwszy słyszę tego typu oskarżenie :shock:

Forum nie jest miejscem na rozstrzyganie sporów.

Jeśli jestem OSZUSTEM I ZŁODZIEJEM, to zapraszam serdecznie do udowodnienia mi tej tezy na drodze sądowej. Hejterowanie w sieci (fora, facebook) jest w myśl litery prawa przestępstwem.

Dam Pani możliwość wypowiedzenia się na "forum" adekwatnym do rozstrzygania takich spraw czyli w Sądzie. Będzie Pani teraz częstym gościem we Wrocławiu.

Sukces ma wielu ojców, a wrogów jeszcze więcej. Nie mam zamiaru biernie się przyglądać jak ktoś niszczy ciężką pracę moją i mojego męża.

Pozdrawiam serdecznie
Alicja Brakoniecka

forum jest miejscem wypowiedzi - dla wszystkich.
wszystkich też obowiązuje kultura wypowiedzi.

należy również pamiętać o tym, że coś raz napisane może mieć bardzo poważne konsekwencje,
np. właśnie w sądzie.
krytyka to bardzo ważna rzecz, lecz ważne też by była konstruktywna,
a nie obraźliwa.

Lenie udzielono ostrzeżenia.

Usunęłam ze swojego wpisu słowa niedozwolone na forum, pisałam tę opinię w emocjach. Faktem jest, że zostałam oszukana.Odwołali turnus i nie zwrócili środków, które miałam przeznaczone na rehabilitację mojego synka. O zwrot środków proszę się bezskutecznie od początku sierpnia i do dnia dzisiejszego organizatorzy zbywali mnie i ignorowali. Być może forum nie jest miejscem roztrząsania spraw, jednak chciałam ostrzec innych, a to jedyna forma dotarcia do ludzi. Forum służy wyrażaniu opinii zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Organizatorzy dopiero dziś, po moim wpisie nawiązali ze mną kontakt, wykonali dziś do mnie mnóstwo telefonów i sms,w których na przemian straszą mnie prokuratorem jak nie usunę negatywnej opinii lub proponują polubowne załatwienie sprawy. Wcześniej nie było ich stać na żaden kontakt.

DOBRZE ZROBIŁAŚ ŻE NAPISAŁAŚ.
ostrzegłaś NAS WSZYSTKICH.
Takie sprawy nie powinny być tuszowane itd.
A KTOŚ SIĘ BOGACI NA CHORYCH DZIECIACH.
MYŚLĘ ŻE POWINNI ODDAĆ CI PIENIĄDZE ZA NIEWYKORZYSTANY TURNUS A NIE SOBIE WZIĄŚĆ ZA NIC 4500.
Myslałam o turnusie u nich ale teraz już tam napewno nie pojadę z chorym synkiem.

i nie usuwaj wpisu będzie przestrogą dla NAS WSZYSTKICH MAM CHORYCH DZIECI.

Sprawa jest prosta. Jeżeli zapłaciłaś za turnus, a organizator sobie go odwołał, to po pierwsze musi oddać całość pieniędzy, bo przecież nie poniósł żadnych kosztów, a jeszcze pewnie należało by Ci się odszkodowanie za zmarnowany urlop , a i przeprosiny by nie zaszkodziły. W końcu w tym czasie można było sobie zaplanować wyjazd do innego ośrodka.
Natomiast brak odpowiedzi na próby kontaktu, to już zupełny skandal.

po pierwsze i ostatnie -
Forum to nie sąd :!:
każdy ma swoją prawdę, swoją wersję -
można się tutaj przepychać słowami do woli,
dopóki jest zachowana kultura słowa - nikt niczego nie usunie!
chcecie rozwiązać sprawę - od tego są odpowiednie instytucje!

i proszę nie pisać drukowanymi literami :!:

Również uważam, że Lena dobrze zrobiła pisząc tutaj o tym zmarnowanym czasie, nieodbytym turnusie i problemach. Po to jest to forum żeby nawzajem się o takich sprawach informować.

Racja, od tego właśnie jest forum.
Zdziwiona jestem bardzo tym co napisała Lena :shock: Jak już pisałam wcześniej, od trzech lat jeżdżę na turnusy z CSS i jeszcze nigdy nie miałam problemów.Nawet nie słyszałam by ktoś miał tego typu kłopoty :shock: Nie wiem też na ile mogę zaufać temu co pisze Lena,bo jest zupełnie nowym użytkownikiem i nic o niej nie wiem.Znam z kolei p.Brakonieckich i opisany sposób "załatwienia" sprawy zupełnie mi nie pasuje do ich wizerunku :?

Ja też jestem nowym użytkownikiem (może nie nowym, bo aktywnie czytającym forum, ale nie komentującym) i nie uważam, że tylko seniorzy mają prawo wyrazić swoje zdanie. Tak się złożyło, że nie tylko p. Lena ma nieprzyjemne wspomnienia związane z turnusami organizowanymi przez CSS Centrum Terapii. Wiem to po swoim przykładzie, jak i innych osób, które korzystały lub chciały skorzystać z usług tej firmy, ale nie mających konta na forum. Mam prawo wyrazić swoje zdanie, tak samo, jak i osoby zadowolone z turnusów z CSS Centrum Terapii. Każdemu z nas najbardziej zależy na dobru dziecka, jak i na finansach związanych z opłacaniem rehabilitacji dla niego. Jeśli ktoś jest pewien, że dotrze na turnus organizowany przez CSS CT, to może skorzystać z ich usług (i wtedy sam oceni profesjonalizm terapeutów, jakość zajęć oraz walory ośrodków, w których odbywają się turnusy). Jeśli jednak ktoś z Was, Drodzy Rodzice, nie jest przekonany, czy jego dziecko wytrzyma cały turnus (ze względów zdrowotnych), niech spróbuje umówić się z organizatorami na opłacenie turnusu po pobycie. Wiem, że to może okazać się niemożliwe, ale z doświadczenia swojego i znajomych rodziców, jest to jedyne wyjście, aby uczestniczyć w tym turnusie i nie stracić funduszów, tak ciężko zbieranych przez nas dla naszych pociech. Upokarzające jest to, że po ustnym zapewnieniu, że organizatorzy są w podobnej sytuacji, jak my, i oddadzą nam pieniądze (po czym przez telefon kilka razy mówią, że już wpłacili na konto, czego nie zrobili, a po kilkunastu telefonach w ogóle ich nie odbierają), musimy uciekać się to takich metod, jak pisanie tak przykrych postów.

... również nowy (zarejestrowany) na forum, również często je przeglądający, również mający dziecko autystyczne, również korzystający z turnusów CSS Centrum Terapii.

Jestem z grupy osób zadowolonych z turnusów CSS Centrum Terapii, miałem trochę nietypową sprawę pobytu mojego dziecka na turnusie i wszystko zostało uzgodnione i zrealizowane bez najmniejszych problemów.

Każdy ma prawo do własnego zdania ...

Pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.