Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 13 lis 2018, o 18:42

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Witajcie. Polecam ośrodek Ewa w Gnojniku. Bardzo ładna okolica, jedzenie bardzo dobre choć niezbyt urozmaicone jeśli chodzi o śniadania i kolacje. Dużo wędlin różnych rodzajów i to 2 razy dziennie, brakowało mi np ogórków (choć jest na nie sezon), jajek, twarożków choć były chyba dwa razy. Ale to moje zdanie bo ja w sezonie letnim preferuję właśnie takie rzeczy. Obsługa miła i pomocna w każdej sytuacji. Całodobowo jest pielęgniarka. Ośrodek duży, czysty i dostosowany dla wózkowiczów. Budynek 3 piętrowy z windą, pokoje są na 1 i 2 pietrze na ostatnim jest świetlica, bilard, rowerki treningowe itp. Do dyspozycji jest pralka, żelazko i suszarki na pranie. Ośrodek posiada wifi, więc jest dostęp do internetu. Jest duży taras gdzie przy ładnej pogodzie można sobie posiedzieć lub też wysuszyć pranie. Ośrodek organizuje na każdym turnusie wycieczkę po okolicy (dostosowane busy), wieczorek zapoznawczy i potem pożegnalny. Są też zajęcia z terapeutkami, można również zostawić z terapeutką podopiecznego i wyjść samemu np do sklepu czy po prostu chwilę odpocząć. W budynku na parterze jest cała baza zabiegowa z fajną kadrą, i kawiarenka gdzie można zjeść loda czy wypić kawę lub mocniejszy trunek (piwo, drinki, wino) Ceny za turnus są przystępne (moim zdaniem) Ja płaciłam za Patryka 1500zł za 2 tyg w tym miał 3 zabiegi. Ja jako opiekun z 1 zabiegiem ( który przekazałam na patryka) płaciłam 1050zł.
Miejscowość Gnojnik – wieś w południowej Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie brzeskim, w gminie Gnojnik, przy DK75.
Ośrodek przyjmuje też pacjentów bez opieki a jeśli jest taka konieczność panie terapeutki taką pieczę sprawują. Ośrodek honoruje dofinansowania czy to z pfron czy z fundacji czy z innych środków. W pobliżu ośrodka jest poczta, fryzjer, kościół, kilka sklepów m in. spożywczych
Strona ośrodka:
http://www.nzozgnojnik.pl/
Powiem wam że jest to jeden z nielicznych ośrodków do których chętnie wrócimy. Mamy takie plany na następny rok, myślę że życie ich nie zmieni.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.