Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 4 kwie 2020, o 15:41

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziwnówek

Witam ponownie. Tym razem szukam ludzi,którzy byli w Dziwnówku na turnusie rehabilitacyjnym.( Ośrodek Contessa.) Zależy mi głównie na informacjach o zaopatrzeniu w Dziwnówku. Czy tam są jakieś sklepy (oprócz pamiątek). No bo jak na razie to wygląda na to ,że pampersy będę wiozła taki świat drogi... No i w internecie nie mogę znaleźć informacji o bankomatach- jakie są w Dziwnówku. A może po prostu nie ma aktualnych informacji. Bardzo proszę ,jeśli ktoś tam był ostatnio, dajcie znać.

Tytuł: Re: Dziwnówek

Ja byłam kilka razy w Dziwnówku (prywatnie) , można zrobić tam zakupy ,są sklepy, przy takim placyku jest SAM, a na ulicy Morskiej targowisko. Co do pampersów to zawsze wożę swoje (chyba ,że jedziesz autobusem to jest wtedy gorzej , bo masz ograniczenia) , bankomat był jeden z GBW (przy takiej smażalni ryb ,ale nie pamiętam nazwy ulicy) ,ale w sezonie są okropne do niego kolejki.
Jest też w Dziwnowie to 5 km od Dziwnówka (można podjechać autobusem ,lub spacerkiem).

Dzięki za info. Ja właśnie wybieram się autobusem .Dodzwoniłam się do apteki w Dziwnówku więc już wiem,że nie można tam kupić pampersów na refundację.No, ale do Dziwnowa nie jest daleko... Żeby tylko była pogoda ( ładna) to dam radę. Zabieramy spacerówkę, jakoś to będzie. Jeszcze raz dzięki.

Wróciliśmy z Dziwnówka. Ośrodek Contessa polecam z czystym sumieniem. Świetne rehabilitantki, lekarz na zawołanie, pokoje piękne, jasne. Jak zabrakło prądu ( WINDA) to zaraz mi Olinka wniesiono na górę razem z wózkiem a jedzenie spokojnie brałam do pokoju. Jeśli dziecko spało w czasie posiłku to też bez problemu Panie pakowały jedzonko.Wyżywienie extra- nawet mój Smakosz -ciągle głodny tu się najadał. Obsługa przemiła, ( z jednym małym wyjątkiem- P.H. ) Panie obsługujące kuchnię zawsze uśmiechnięte i gotowe do pomocy- niańczą dzieci, grzeją lub chłodzą butelki i w ogóle co tylko trzeba. Na rehabilitacji po prostu ANIOŁY. Dojazdy do morza dla wózków- przy namiocie Żywca to prawie do samego brzegu, przy apartamentowcach bardzo wygodnie. Piękna okolica, ścieżka przyrodnicza do Dziwnowa ,jezioro, ani chwili się nie nudziliśmy.

witam!ewamar.ile placilas za nocleg w Dziwnowku?mam ochote pojechac z dziecmi w przyszlym roku,ale juz teraz rozgladam sie za jakimis noclegami.pozdrawiam

W zeszłym roku płaciłam 40zł od osoby (od małej wzieli 25zł) ,ale mieliśmy duży ,swobodny pokój z nie dużym tarasem , akurat blisko do morza i dobre dojście do plaży ,byliśmy w czworo. W tym roku byliśmy w Mrzeżynie ,ceny podobne .

dzieki!ewamar.

Czy ktoś jeszcze z was kochani był w ośrodku Contessa w Dziwnówku albo w ogóle w samym Dziwnówku i może coś napisać, ja napiszę jak wrócę ale potrzebuję opinii by podjąć decyzję.

mamagabi pisze:
Czy ktoś jeszcze z was kochani był w ośrodku Contessa w Dziwnówku albo w ogóle w samym Dziwnówku i może coś napisać, ja napiszę jak wrócę ale potrzebuję opinii by podjąć decyzję.

ja byłam kilkakrotnie w Dziwnówku
to bardzo mała miejscowość, ale przyjemna
jest zjazd dla wózkowiczów
jak dla mnie nie ma za bardzo gdzie chodzić, ale ja lubiłam zawsze długie spacery, a Dziwnówek jest malutki
ok 4 km jest do Dziwnowa, to już zdecydowanie większa miejscowość
dodam może, że ja również rozważam w tym roku wyjazd do Dziwnówka:)
mamagabi - nie byłyście we wrześniu w Garbiczu?

dzięki, niestety nie byłam w Garbiczu ale gdyby ktoś był zainteresowany ośrodkiem Cetniewo we Władysławowie to służę pomocą, ja myślę o turnusie w ośrodku Contessa i tak właśnie zbieram wiadomośći, żeby potem nie żałować bo to jednak trochę kosztuje

Witam.
@mamagabi jeżeli byś mogła napisać mi kto organizuje Turnusy do Cetniewa to bym był bardzo zadowolony. Nie mogę trafić nigdzie na żadne informacje ani o organizatorach ani o cenach turnusów.
Jeżeli możesz to napisz mi na maila tomaskonieczny@gmail.com czy warto się tam wybrać i gdzie można szukać organizatora turnusów do Cetniewa. No i co chyba najważniejsze to jak kształtują się ceny za pobyt tam.
Z góry dziękuję za pomoc. Tomek

Pewnie nie pomogę bo minęło już trochę od pytania o Contessę, ale może inni tu zajrzą i będą pytali o to samo. Z czystym sercem polecam Ośrodek Contessa w Dziwnówku. Jestem tam stałym gościem, można tak powiedzieć, bo już cztery razy korzystałem z ich gościnności. Uczestniczyłem w turnusie rehabilitacyjnym w latach od 2010 do 2013 w różnych miesiącach czerwiec za pierwszym razem potem 2 razy w lipcu, a ostatnio we wrześniu. W tym roku też się tam wybieram mam rezerwację na pierwszą połowę lipca 2014 i już nie mogę się doczekać. :D Jeździłem wcześniej do Międzywodzia i do Jarosławca ale po pobycie w Contessie już chyba prędko nie zmienię ośrodka. Można zachwalać wszystko od rehabilitacji co jest najważniejsze, po kuchnię, pokoje i wspaniałą obsługę, ale najlepiej przekonać się samemu. Jeśli macie jakiś problem zwróćcie się do recepcji wszystko załatwią, pomogą są bardzo życzliwi. Wspaniała organizacja, wiele imprez KO dla dorosłych i dzieci. Jak na warunki ceny przystępne nawet powiem że bardzo. Rok rocznie coś zmieniają i modernizują aby dogodzić gościom. Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie. Kuchnia smaczna i obfita. Pokoje czyste i wygodne. Sama miejscowość, mała spokojna i super polożona pomiędzy zalewem, a morzem, blisko lasu. Polecam bardzo.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.