Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 17 paź 2018, o 02:19

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość

Również dodam swoje 3 grosze.
Byłam w 3 koronach ostatnio w kwietniu.
Kasia po czterech dniach ćwiczeń wymiękła: wymioty, wysoka temperatura i do tego drgawki.... byłam przerażona.... Właściciele zadzwonili po pogotowie, które zabrało mnie i córkę, za nami swoim autem pojechała P. kierownik żeby sprawdzić co się stało. Zapomniałam kilka rzeczy, wszystko co mi było potrzebne kupiła i przywiozła(nie chciała żebym oddawała) Ośrodek interesował się co z nami się dzieje. Po dwóch nocach w szpitalu odebrała nas znów P. kierownik własnym autem (moje stało na parkingu pod ośrodkiem). Nie poczułam się zaniedbana, pominięta, olana, czy jakoś tak.... Na drugi tydzień nie zostałam - wystraszyłam się reakcji Kasi na zmęczenie(nie komunikuje bólu, zmęczenia, żadnych potrzeb, nawet głodu).
Dlaczego nie pojechałam na kolejny turnus?
W maju 16km od domu otworzono Prywatne Centrum Rehabilitacji. Mam na miejscu rewelacyjną rehabilitację i zabiegi, na koniki też jeździmy niedaleko. Od września zmieniłam Kasi szkołę - prowadzone są tam wspaniałe zajęcia przez fantastycznych ludzi... szkoda robić przerwę...

...sentyment do 3 koron pozostał...
Wrócimy tam na pewno :D

wiolapsuja pisze:
dziewczyny a w którym ośrodku do cholery jest lekarz i pielęgniarka ja się pytam....!!!!!

W "12 Dębach" też jest pielęgniarka.

Tytuł: Re: 3 KORONY

Dla zainteresowanych - od stycznia ruszają zapisy na 2015 rok :) Dokładny terminarz ukaże się na stronie pewnie gdzieś w grudniu :)

My byliśmy w wakacje ,wjeźdzając na teren ośrodka byłam przerażona bałaganem przed budynkiem. Teren na zewnątrz nienadawał się aby dziecko mogło pobiegać wszędzie kable, dziury, niepozebezpieczane szambo i brak miejsca do zabawy rzadnej huśtawki, piaskownicy, czegokolwiek aby usiąść a później pokój (do którego aby dotrzeć trzeba pokonać mase podjazdów bo byliśmy na samej górze a jadąc pani informowała mnie że nie ma pięter o poziomach niewspomniała)w którym było tak gorąco, że nie można bylo wytrzymać a pani mówi, że mam zrobić przeciąg albo jechać i kupić sobie wiatrak a siatki w oknach pytam ? nie ma bo nie ma komarów ale o pladze much nie wspomniała. Wywiad o dziecku przeprowadzany jest ogólnie, żadnego badania lekarskiego, rozpiski przygotowane bez zobaczenia dziecka ,zawsze biore dodatkowo pająka tam pani stwierdziła, że moje dziecko go nie, potrzebuje nie wiem tylko poczym to oceniła i kiedy!W pierwszy dzień ćwiczeń to ja informowałam rehabilitantów po jakich zabiegach jest moje dziecko mimo źe nikt nie zapytał .Rehabilitacja na sali mimo że 70 min to zrobiono dużo mniej niź w innych ośrodkach gdzie jest kineza krótsza a córka byla 30 min na piłce i 40 na wałku .W trzeci dzień ćwiczen nie wytrzymałam i powiedziałam, że pokarze co moje dziecko potrafi i co jak my ćwiczymy bo wyglądało to jakbyśmy przyjechały na wakacje a nie rehabilitacje.Masaż codziennie w innym gabinecie, który akurat był wolny . Jedynie pani od stymulacji chodu wiedziała co i jak bez mojej pomocy jest rewelacyjna a cała reszta to dla mnie byla ściema nazwana rehabilitacją.Byłam, zobaczyłam- wytrzymałam trzy dni i niepolecam!!!!!!

No jakieś bzdury wypisujesz , wróciłam z ośrodka tydzień temu. Byłyśmy tam pierwszy raz . W koło czysto , ośrodek czysty , do każdego pokoju można łatwo wjechać , pokoje i łazienki duże dostosowane do wózków. A moje dziecko po tygodniu rehabilitacji było zmęczone (cieszyłam się ,że byłam tydzień ,bo drugi by nie wytrzymała) i zaznaczę że to nie jest nasz pierwszy ośrodek (do ośrodków jeżdzę od 10 lat i wiem jak jest w poszczególnych ośrodkach).

Żadne bzdury poprostu napisałam jak było a poto jest to forum aby dzielić się informacjami. Chce zaznaczyć że nie ja jedna byłam tak niezadowolona że zjechałam a byłam z dzieckiem na zajęciachi widziałam jak to wygląda,a warunki to swoją drogą ale mi chodziło o rehabilitacje jak najlepszą a z tego co tam zastałam niestety byłam załamana Napisałam samą prawde i to co myślałam powiedziałam też pani kierownik i nieukrywałam przednia że jestem zawiedziona tym jak to wszystko wygląda

Każdy z nas ma swoje spostrzeżenia i wybiera ośrodek który mu pasuje. Każda z nas ma prawo napisać na forum o swoich spostrzeżeniach i tych pozytywnych i tych negatywnych.Chyba nie ma ośrodka idealnego . Zawsze coś będzie się podobać, a coś nie.
Moje pierwsze wrażenie z ośrodka było złe, pomyślałam nigdy tu nie wrócę. Teren- ogólny bałagan, stołówka - muchy na jedzeniu -o zgrozo. Miałam dostać pokój z wanną - nie dostałam. Pierwsze 2 dni bałagan w planie. Zmiana godzin itp.
Ale rehabilitacja jak dla mnie jest na wysokim poziomie, no może po za jednym panem( ale podobno zwolnili go). Super zajęcia dla wózkowiczów.Zajęcia po południu dla dzieciaków super sprawa. Jak Monika była chora zawieziono mnie do lekarza. Podsumowując: moje dziewczyny są wniebowzięte i nie wyobrażają sobie żebyśmy nie pojechały do 3 Koron.
Ja również zrobiłam sobie podsumowanie i wyszło więcej plusów niż minusów. Więc szykujemy się .

Justa1 pisze:
Każdy z nas ma swoje spostrzeżenia i wybiera ośrodek który mu pasuje. Każda z nas ma prawo napisać na forum o swoich spostrzeżeniach i tych pozytywnych i tych negatywnych.Chyba nie ma ośrodka idealnego . Zawsze coś będzie się podobać, a coś nie..

Dokładnie. To, że ktoś ocenia negatywnie to nie znaczy, że to bzdura. Nie każdego też zadowala to samo. Proste.

Ale to należy pisać na bieżąco ,a nie po kilku miesiącach (jak dobrze zrozumiałam to byłyście latem) , kiedy ośrodek z "tym coś zrobił" i teraz jest już ok. Pewnie ,że nie ma idealnych ośrodków w każdym są jakieś błędy.

AgaZuza pisze:
.Rehabilitacja na sali mimo że 70 min to zrobiono dużo mniej niź w innych ośrodkach gdzie jest kineza krótsza a córka byla 30 min na piłce i 40 na wałku .W trzeci dzień ćwiczen nie wytrzymałam i powiedziałam, że pokarze co moje dziecko potrafi i co jak my ćwiczymy bo wyglądało to jakbyśmy przyjechały na wakacje a nie rehabilitacje.Masaż codziennie w innym gabinecie, który akurat był wolny . Jedynie pani od stymulacji chodu wiedziała co i jak bez mojej pomocy jest rewelacyjna a cała reszta to dla mnie byla ściema nazwana rehabilitacją.Byłam, zobaczyłam- wytrzymałam trzy dni i niepolecam!!!!!!

Wywiad o dziecku jest prowadzony super w pierwszy dzień szczegółowe zbadanie dziecka. kineza 70 minut może pani akurat weszła jak dziecko było na piłce :) a po 3 dniach wydawać taki osąd to nie jest ok . Rehabilitacja na sali super moje dziecko płakało strasznie to rehabilitant Paweł zabrał ja do osobnej sali aby nic jej nie przeszkadzało i mogła sie skupic na ćwiczeniach.Ja jestem zadowolona i polecam z jednym się zgadzam z panią, Pani Alicja od stymulacji jest rzeczywiście rewelacyjna wymagająca i konkretna. ale oprócz Pani Ali M pracuje tam cały sztab wykwalifikowanych osób maja super hipoterapeutów którzy znają się na rzeczy koniki zawsze czyste .
Cioteczka Ilonka od terapii ręki rewelacyjna , poprzez zabawę dzieci nawet nie wiedzą że ćwiczą oddana całym sercem dzieciom.

Od jutra ruszają zapisy na turnusy w 2015 roku.
Dokładny terminarz znajduje się na stronie www.3korony.pl
Zapisy tylko i wyłącznie drogą telefoniczną pod nr tel 666720333
Pozdrawiam

Fajną mają ofertę w tym ośrodku ale jeśli nie zrobią coś z tymi betonowymi łóżkami to sporo osób nie skorzysta :/

Mam rezerwację na turnus w 3 Koronach w terminie 20.07-2.08. 2014.
Ze względu na brak transportu do w/w ośrodka ( mamy 550 km) rezygnujemy. Może ktoś jest chętny?

dziewczyny -czy macie może telefon do Ilony od terapi ręki i możecie mi podać ?-była bym wdzięczna

Witam. Czy ktoś jedzie od 17 sierpnia do 3 koron ?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.