Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 15 sie 2018, o 18:18

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 3 KORONY

meg pisze:
Pruszków-Łowicz-Zgierz-Poznań bo jest też druga droga przez Góre Kalwarię dalej Łowicz i wychodzi z 500

Dzięki :D odważna jesteś, ja cykor jestem i sama nie dam rady

meg pisze:
Moja koleżanka miała dziś tel że jest wolne miejsce od jutra na turnus może kto chętny :)

To prawda, zwolniło się jedno wolne miejsce. Można dzwonić jak ktoś by chciał przyjechać (666720333) :P

ja już na miejscu ciekawa gdzie moja imienniczka :D :D :D

proszę o informację na temat aktualnej sytuacji z basenem w ośrodku i podanie info. czy basen będzie czynny od poniedziałkowego turnusu tj. od 11 do 24 sierpnia

Po wczorajszym zebraniu basen został zamknięty bo jest zepsuta pompa co od 11 nic nie wiem

:D Kto się wybiera do 3 Koron od 13 października? Czy ktoś wie, jak wygląda sprawa z basenem? :wink:

Basen działa , aktualnie byłam na turnusie od 16 ( musiałam zjechać ,bo Olka mi się rozchorowała) , ale polecam ośrodek , świetna rehabilitacja i mili specjaliści. Warunki też są bardzo fajne.

Dzięki za info. Przykro,ze Ola chora. W 3 Koronach raz byliśmy, więc wiem,że warto. Tylko martwiłam się o basen... Raz jeszcze dziękuję.

Kordelina pisze:
rozdzielono temat "Wypadek podczas turnusu" viewtopic.php?f=8&t=38801&p=153333#p153333
a dalsza rozmowa nt 3 Koron poniżej

Wcale tam rehabilitacja nie jest słaba porównując do innych ośrodków ,powiedziałabym że poziom jest wysoki , (byłam to wiem) , a byłam w kilku ośrodkach to mam porównanie , ale niestety jest "ale" co do opieki lekarskiej, której tam nie ma (a jest zaznaczoną na stronie ośrodka). Jest to miejscowość mała wszędzie daleko i jak nie masz na miejscu samochodu to klapa. Chyba że jest lekarz na telefon.?

ewamar pisze:
Wcale tam rehabilitacja nie jest słaba porównując do innych ośrodków ,powiedziałabym że poziom jest wysoki , (byłam to wiem) , a byłam w kilku ośrodkach to mam porównanie , ale niestety jest "ale" co do opieki lekarskiej, której tam nie ma (a jest zaznaczoną na stronie ośrodka). Jest to miejscowość mała wszędzie daleko i jak nie masz na miejscu samochodu to klapa. Chyba że jest lekarz na telefon.?

jak ja byłam,to albo sami wozili do lekarza, albo mówili, że pogotowie zawołają, ale będzie za 2-3 godziny pewnie, więc lepiej samemu jechać do szpitala
pielęgniarki w ciągu dnia nie ma w ośrodku

dziewczyny a w którym ośrodku do cholery jest lekarz i pielęgniarka ja się pytam....!!!!!może mi ktoś odpowie....bo ja takiego jeszcze nie znalazłam.....mojej koleżanki dziecko się pochorowało niedawno na turnusie w ciągu 10 min zawieżli ją do lekarza przyjeli ją bez kolejki...i po 30 min była już na ośrodku....z tego co wiem w każdej większej mieścinie jest lekarz(Słubice, Sulęcin, Torzym)nawet chyba w Boczowie.Ja tam byłam w tym roku 3 razy...za każdym razem bez samochodu (i jakoś nie leżałam i nie kwiczałam jak było coś potrzebne z apteki właściciel mi przywiózł).Dam przykład nawet w Złotowie czekałam na przyjazd lekarza 1,5 aby zbadał mi dziecko zapłaciłam 150 zł...a za dwa dni jechałam do przychodni bo mi gówno a nie lekarsta przepisał i niestety lekarka mogła przyjąc mnie za 1,5 godz. Tak to wszędzie wygląda (Złotów, Gacno małe , Stobno ,Stawnica czy właśnie garbicz ) nie jest wszystko doskonałe w 3KORONACH ale ja jestem zasady jedz sprubój nie podoba sie nie wracaj....ot taka moja odpowiedz na to wszystko...aha i jeszcze jedno kadra rehabilitanci to sa naprawdę wspaniali ludzie może i bez większego doświadczenia niektórzy ale bardzo chętne uczący się i widać że im się chce....i nie robią pewnych rzeczy na akord......nie udzielam się na forum ostatnio wogóle,,ale codziennie tu zaglądam mam tu naprawde fajne koleżanki które znam tylko z tego forum...ale to co sie czasami dzieję nakręcając się nawzajem NIE OGARNIAM..... a teraz możecie mnie zjeść

wiolapsuja pisze:
dziewczyny a w którym ośrodku do cholery jest lekarz i pielęgniarka ja się pytam....!!!!!...ale to co sie czasami dzieję nakręcając się nawzajem NIE OGARNIAM..... a teraz możecie mnie zjeść

ale spokojnie nikt Cię nie zje:)
takie prawo forumowiczów, ze mogą wypowiedzieć się, a jak ktoś ma inne zdanie, niż Ty, to nie trzeba od razu sądzić, że cię zaraz pożre:-)

odpowiadając na pytanie - w Neuronie mają pielęgniarkę i jedna wizyta dla dziecka lekarska jest w cenie turnusu- lekarz przyjeżdża do ośrodka

odpowiadając na pytanie - w Neuronie mają pielęgniarkę i jedna wizyta dla dziecka lekarska jest w cenie turnusu- lekarz przyjeżdża do ośrodka[/quote]

w gacnie czy w bydgoszczy?????

jeśli tak ok.sorrki nie wiedziałam....

W Gacnie jest pielęgniarka a w Bydgoszczy blisko jest przychodnia , w której też przyjmują dzieci z NFZ (bo byłam parę razy) lub zamówić sobie lekarza na koszt ośrodka (jeden raz).

W sumie tu mamie bardziej chodziło o brak zainteresowania ośrodka tym wypadkiem , niż tą opieka lekarską.

Żeby nie było...
Byliśmy w 3 koronach. Byliśmy też w Zabajce. I jeszcze w kilku innych ośrodkach.
Mając porównanie , uważam,że 3 korony to naprawdę dobry ośrodek. A konie- cóż, to są zwierzęta. Osobiście się ich trochę boję i powiedziałam o tym P. Maciejce- bo on miał hipo z naszym Maluchem. NIE BYŁO PROBLEMU. Natychmiast poprosił o pomoc Pana Ksiegowego, jak kiedyś on nie mógł to przyszedł inny pan. Załatwiali to między sobą. Pan Maciej sam mi powiedział,że jeśli się boję to on woli kogoś poprosić o pomoc bo tak jest lepiej dla wszystkich. I jeszcze mi wytłumaczył jak należy się przy koniach zachowywać, czego absolutnie nie należy przy nich robić itd.
Jeśli chodzi o chorowanie, to także spotkaliśmy się z dużą życzliwością kiedy dziecko się podziębiło. Byliśmy bez samochodu , jednak nie stanowiło to problemu. Natychmiast zaoferowano nam pomoc.
Osobiście polecam 3 korony z czystym sumieniem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.