Forum Rodziców
http://forum.dzieciom.pl/

[INFO] Proszę o radę w sprawie wózka
http://forum.dzieciom.pl/viewtopic.php?f=57&t=40947
Strona 1 z 1

Autor:  mirkamamawiki [ 7 gru 2016, o 16:32 ]
Tytuł:  [INFO] Proszę o radę w sprawie wózka

Poszukuję dobrego wózka spacerowego, najlepiej z odchylanym oparciem. I póki Wika była młodsza nie było problemu ale teraz potrzeba wózka o szerokości siedziska wewnątrz 40 cm. Podobało mi się Rodeo, ale wewnątrz za wąsko. Może ktoś już coś znalazł w takim rozmiarze i może polecić?

Autor:  ziutencja87 [ 9 gru 2016, o 11:08 ]
Tytuł:  Re: [INFO] Proszę o rade w sprawie wózka

My mamy teraz coś takiego http://liwcare.pl/produkty/wozki-specja ... buggy.html

Autor:  natka [ 9 gru 2016, o 16:48 ]
Tytuł:  Re: [INFO] Proszę o rade w sprawie wózka

ziutencja87 pisze:

My tez jesteśmy na etapie poszukiwań wózka ,przymierzaliśmy córkę do Carretty jedynki,niestety jest za wąska,pomimo tego,że córka jest szczupła ,ma 140 cm.wzrostu i waży ok.30 kg ,to będąc w kurtce nie może swobodnie poruszać rękami,rehabilitantka nam odradziła ,ale od niedawna mają już z tego wózka większy rozmiar ,w przyszłym tygodniu będziemy mieć pokaz dwójki i zobaczymy co i jak.
Wszystko zależy od potrzeb dziecka ,dla jednego może być taki dobry ,a dla innego ten sam wózek może się okazać nieodpowiedni.
Jak na razie po przymiarce trzech ,tylko Ormesa New Bug pasuje dla naszej córki.
Najlepiej poprzymierzać dziecko do kilku wózków i wtedy ma się porównanie.

Autor:  beata1401 [ 9 gru 2016, o 22:44 ]
Tytuł:  Re: [INFO] Proszę o rade w sprawie wózka

My mamy New Bug Ormesa juz kilka lat (rozmiar3-4). Wózek super! Niestety nasz syn ma 10 lat wazy 31 kg, ok 146 wzrostu wyrasta z niego- jest za wąski :( Też szukamy czegoś większego...

Autor:  natka [ 12 gru 2016, o 20:10 ]
Tytuł:  Re: [INFO] Proszę o rade w sprawie wózka

Czy ktoś jest w posiadaniu najnowszego modelu tego Gemini 2 i może coś o nim powiedzieć ?
http://abcreha.pl/pl/p/Wozek-inwalidzki ... kazje.info

Autor:  barbara [ 13 gru 2016, o 23:17 ]
Tytuł:  Re: [INFO] Proszę o radę w sprawie wózka

My także jesteśmy na etapie szukania wózka , ale to nie taka łatwa sprawa , wniosek już mamy . poprzedni wózek mieliśmy Hippo i już córka wyrasta z niego ma 6 lat 26 kg.
Była u nas Pani z firmy Akson na pokazie przywiozła nam wózek Carreta Buggy , ale jest dość wąski . Mnie się podoba właśnie Gemini 2 , nowy model , też go oglądaliśmy jest bardzo fajny , córka dobrze w nim siedzi , i można obrócić siedzisko . Ale niestety wózek jest bardzo ciężki waży 27 kg , córka siedziała w nim nie miała kurtki , wózek też nie miał założonego pałąka, daszka i już ciężko się go prowadziło a niestety dziecko rośnie .Nasz stary wózek ma 19,5 kg i czuć było różnicę . Warto zrobić prezentację w domu i na spokojnie się zastanowić . Kimba też jest fajna ale mała (ale cena duża). Pani ma jeszcze przywieźć wózek z mobilexu i Hoggi .

Autor:  ziutencja87 [ 14 gru 2016, o 11:19 ]
Tytuł:  Re: [INFO] Proszę o radę w sprawie wózka

mi się podobało też rodeo ale cena juz spora z tym wyposażeniem które chciałam

Autor:  AnkaJ [ 6 sty 2017, o 12:23 ]
Tytuł:  Re: [INFO] Proszę o radę w sprawie wózka

http://akces-med.com/product/ulises-evo/
Kupiłam dla córki ten wózek. Jest stosunkowo tani, stabilny i wygodny. Fakt, waży 20 kg, ale wiem, że wózek poradzi sobie ze spastyką Agnieszki. Oparcie odchyla się na płasko, prowadzi się lekko i składa na pół, na płasko. Bardzo łatwo go złożyć i rozłożyć, a mimo jego wagi nie jest kłopotem włożyć go do bagażnika. Jest kilka rozmiarów. Z daszkiem płaciłam niespełna 3 tys.

Autor:  Brygida74 [ 17 wrz 2017, o 15:45 ]
Tytuł:  Re: [INFO] Proszę o radę w sprawie wózka

podbijam temat - czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć cokolwiek o wózkach adamexu? konkretnie interesują mnie modele vicco albo barletta, koniecznie wozek wielofunkcyjny, bo dwa wózki mi się w mieszkaniu nie zmieszczą :( widzę, że cenowo dość korzystnie wypadają na tle innych, i polska firma a nie jakaś chińszczyzna. ktoś coś więcej może dodać?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/
PowPowered