Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 15 lis 2018, o 17:21

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Serdecznie witam Was wszystkich,

Zarejestrowałem, aby poznać opinie i poglądy ciekawych rodziców. Tylko błagam nie te polityczne :) ja sam jeszcze nie jestem rodzicem (chociaż za miesiąc biorę ślub i różnie to się może wydarzyć), ale na co dzień bardzo dużo współpracuję z dziećmi - w przedziałach wiekowych 4-12 lat. A i wypadałoby się przedstawić! Nazywam się Marcin, a mój nick jak widziecie to marcinPhoton.

Forum jest dla rodziców o dzieciach, więc wypadałoby dodać czym się zajmuję. Tworzę coś po części dla Was... dla rodziców :) mianowicie robota dla dzieci, który ma wspierać rozwój logicznego myślenia i uczyć je jak działa nowa technologia. Chciałbym móc z Wami porozmawiać o Waszych problemach z dziećmi, opiniach i sugestiach, aby lepiej poznać codzienne zagwostki rodziców w kwestii edukacji i zabawy z dziećmi. Znajdzie się dobra duszyczka, która chciałaby się podzielić ze mną swoimi doświadczeniami?

Witaj Marcinie , robota powiadasz , fajna sprawa i jestem bardzo ciekawa jaki on będzie .
Ja jestem mamą ośmioletniego autystycznego chłopca , jeżeli będę mogła w czymś pomóc chętnie odpiszę .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.