Forum Rodziców

Forum Rodziców Fundacji Dzieciom
Dzisiaj jest 27 maja 2018, o 20:55

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Witam,

jestem świerzynką na forum i w kwestii subkonta. Długo borykałam się ze sprawami zdrowotnymi córki. W końcu udało w miarę wiemy, na czym stoimy (nie koniecznie z czym żyjemy). W końcu więc wiemy, jak jej pomagać, a jak zapewne wszyscy tu obecni wiedzą - ta pomoc kosztuje. Postanowiłam więc poszukać pomocy w formie subkonta. Jeszcze trochę pounosiłam się dumą, że poradzę sobie sama :roll: no i jestem. Ale kiepsko ogarniam sprawy subkonta. Zarejestrowałam się tutaj w nadziei na wsparcie, znalezienie pomocy w obsłudze tego całego subkonta i wszelkie pomysły dotyczące 'promocji'. Nie znam się to chyba dobrze powiedziane :)

Pierwszy mój problem, który się pojawił na starcie to brak dostępu do bazy wiedzy na stronie dzieciom.pl. Chciałam poczytać co i jak ale ni jak nie mam dostępu do treści. Zadzwoniłam. Kazali mi wysłać mejla na błędy@dzieciom.pl no i tak mijają dni i nie ma odpowiedzi ani wiedzy...

W końcu udało mi się samodzielnie napisać apel. Niestety, nie mam przekonania, że jest prawidłowy. Wysłałam na apele@dzieciom.pl no i tak mija czas i nie ma żadnej odpowiedzi.

Może ktoś z Was powie mi, co robię źle? :) Będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam ciepło,
Beti

Witaj ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.